Hakkımızda

Firmamız 2005 yılında İstanbul Pendik ilçesinde Elektrik Gıda Lojistik Sektörlerine hizmet vermek amacı ile aile firması olarak kurulmuştur. 2018 yılı itibari ile kurumsallığı ön plana alarak TSL GRUP adı altında bir birleşime imza atarak beş ayrı iş kolunda hizmet vermeye başlamıştır.

Ülkemizde enerji üretim kaynaklarının azalması ve ekonomik büyüme ile enerji ihtiyacının sürekli artması sonucu enerji tasarrufu ve yenilenebilir enerjiler konusunda 2008 yılı başlarında Güneş Enerjisi Sektöründe araştırmalar yaparak bu piyasa içinde yer alma çalışmalarına başlamıştır. Çeşitli dernek ve çalıştaylarda yer alarak sektörün büyümesinde çalışmalar yapmış olup GES kurulumlarında hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız 100 mWp lik bir kurulum yaparak sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Çeşit Ebatlarda ve taşıma kapasitelerinde araç filomuzdan oluşan  bir altyapıya sahip olarak yurt içinde yük taşıma  olarak hizmet verilmektedir.

Firmamız çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, taahhüt, satış konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir.

Firmamız 2018 Yılı itibari ile inşaat alanında faaliyet göstererek taahhüt ve malzeme satışı yapmaya başlamıştır.

Firmamızın başlıca faaliyetleri için yer alan Gıda satış maazaları ve Toptan satış üzerine hizmet verilmektedir.

Vizyon;
Ürün ve hizmet Kalitemizle İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzla müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyeye çıkartmak. 

Misyon ;
Müşterilerimizden aldığımız güç ve enerjimizle faaliyet göstermiş olduğumuz her alanda her yönden güven duyulan bir grup olarak yakın çoğrafya üzerinde  sürdürülebilirliğimizi sağlamak.

Değerlerimiz ;
Müşteri odaklılık , değer, güvenirlilik, dürüstlük, hoşgörülü olmak, sürekli gelişmek.